Dnes mám pre vás špeciálnu recenziu. Kolagén s kyselinou hyaluronovou sme testovali dve – ja aj moja maminka. To všetko preto, aby som vám mohla popísať účinky morského kolagénu na pleti rôzneho veku. Tak poďme bez dlhého úvodu na to!

maska s kolagénom a kyselinou hyaluronovou

Keď sa mi dostala možnosť testovať túto novinku, bola som nadšená. Hneď som vedela, že produkt otestujeme obe a špeciálne som pri tom myslela na mamku. Aby ste si nemysleli. Moja mamka nie je žiaden vráskavý vorvaň ako mnohé jej rovesníčky. O chvíľu bude mať 49 rokov ale toľko by ste jej rozhodne netipli. Na svoj vek rozhodne nevyzerá a ja len dúfam že som tento gén zdedila aj ja. Má skvelú pleť a trápia skôr iba mimické vrásky na čele, vejáriky okolo očí a drobné fliačiky od slniečka. Mamka vraví, že okrem génov za to vďačí aj pitnému režimu. Vypije niekoľko litrov vody denne. Napriek tomu že sa nemaľuje, tak pleť si čistí a používa kvalitné hydratačné krémy s SPF.

U mňa je to s pleťou horšie. Mám 25 a ako iste viete moja pleť má stále pubertu. Okrem akné mám už aj mimické vrásky okolo očí. Pleť mám zmiešanú a priznám sa, že nepijem dostatok vody denne.

Práve pre tieto rozdielne typy pleti som sa rozhodla že Collagen for beauty vyskúšame obe a dnes vám konečne môžem napísať, aký je efekt tohto produktu na našej pleti.

Aké účinné zložky Collagen for beauty obsahuje?

Collagen for beauty obsahuje až 80% aktívneho kolagénu v hydroxiproline. Kolagén by mal spomaliť starnutie pokožky, vyhladiť vrásky a pomôcť zbaviť sa stareckých škvŕn.  Collagen for beauty obsahuje navyše aj kyselinu hyalurónovú, ktorá poskytuje hydratáciu pokožky, regeneruje a podporuje produkciu nových buniek. Collagen for beauty obsahuje aj extrakt z morských rias a kyselinu mliečnu, tieto zložky majú za účel zmierniť podráždenie, posilniť bariéru pokožky, regulovať pH a tiež majú antibakteriálny účinok, ktorý som ocenila najmä ja s mojím akné.

Spôsob použitia Collagen for beauty

Spôsob použitia kolagénovej masky

Gél sa nanáša na čisté a navlhčené okolie krku a tváre, nechávam pôsobiť cca 20 minút. Následne sa má opláchnuť vlažnou vodou. Spočiatku sa Collagen for Beauty aplikujte 2 krát do týždňa a potom už len 1 krát do týždňa.

Aké sme spozorovali výsledky?


Najlepší výsledok som zaznamenala ja. Nemám akné. Už niekoľko týždňov mám krásnu, čistú pleť. Ukazovala som vám to aj v poslednom vlogu. Klopem na drevo – dúfam že to takto dlho vydrží. Aj fľaky po akné mi zmizli. Tiež som si všimla, že mám pleť lepšie hydratovanú a takmer necítim pocit pnutia pleti, ktorý som cítila predtým aj počas dňa.

Mamka má zase pocit, že má pleť vypnutejšiu a farebne zjednotenú. Všimla som si, že má naozaj menej viditeľné fliačiky na pleti.

Obom sa nám tento produkt páči a pokračujeme v používaní. Vzhľadom na jeho hojivé a hydratačné účinky, ho môžem doporučiť pleti v každom veku. 500ml balenie vám vydrží celú večnosť. Kúpiť si ho môžete tu: collagenforbeauty.com